Правова спілка "ВАШ ЮРИСТ" - Новини
Неділя, 25.01.2015
Правова спілка ВАШ ЮРИСТ
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ!
Вітаю Вас, Гість · RSS


Діяльність судової влади [280]
Пошук на сайті
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 Новини

 

Судді із зони проведення АТО отримали рекомендації Комісії про переведення до іншого суду

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 27 грудня 2014 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду.

Так,

  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Коліуш Олег Леонідович рекомендований на посаду судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Вінтоняк Наталія Дмитрівна – на посаду судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області;
  • суддя Київського районного суду міста Донецька Брежнев Олександр Альбертович – на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;
  • суддя Петровського районного суду міста Донецька Сліщенко Юрій Григорович – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Яковлев Дмитро Олександрович – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Женеску Елеонора Вячеславна – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ровеньківського міського суду Луганської області Маринін Олександр Вікторович – на посаду судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області;
  • суддя Стахановського міського суду Луганської області Гончаров Олександр Миколайович – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
  • суддя Артемівського районного суду міста Луганська Селезньова Тетяна Віталіївна – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Баличева Марина Борисівна – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • суддя Кам’янобрідського районного суду міста Луганська Котлярова Ірина Юріївна – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • суддя Ворошиловського районного суду міста Донецька Котельва Катерина Олександрівна – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Фролова Людмила Давидівна – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • суддя Сніжнянського міського суду Донецької області Лялюк Євген Дмитрович – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • суддя Калінінського районного суду міста Донецька Домарєв Олександр Вікторович – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Семіряд Ігор Васильович – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Арапіна Наталія Євгеніївна – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • суддя Докучаєвського міського суду Донецької області Єпішин Юрій Миколайович – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона;
  • суддя Селидівського міського суду Донецької області Біла-Кисельова Анна Анатоліївна – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона;
  • суддя Київського районного суду міста Донецька Ополинська Інна Георгіївна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Наумова Ольга Сергіївна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Колочко Оксана Володимирівна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Зімін Михайло Володимирович – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • суддя Кіровського міського суду Донецької області Артеменко Лариса Іванівна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області;
  • суддя Жовтневого районного суду міста Луганська Васильєва Наталія Миколаївна – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;
  • суддя Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Чигрина Лариса Григорівна – на посаду судді Зміївського районного суду Харківської області;
  • суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Марченко Наталія Юріївна – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Мачуський Олег Миколайович – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Волошин Євген Валерійович – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ленінського районного суду міста Донецька Шестопалова Яна Володимирівна – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
  • суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Чернота Сергій Васильович – на посаду судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;
  • суддя Київського районного суду міста Донецька Лях Михайло Юрійович – на посаду судді Київського районного суду міста Харкова;
  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Маньковська Олена Олексіївна – на посаду судді Комінтернівського районного суду міста Харкова;
  • суддя Петровського районного суду міста Донецька Фунжий Олександр Анастасович – на посаду судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Микитівського районного суду міста Горлівки Донецької області Орчелота Артем Володимирович – на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Залізняк Катерина Сергіївна – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Михальченко Анастасія Олександрівна – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Будьоннівського районного суду міста Донецька Заборський Вячеслав Олександрович – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Демидова Віра Костянтинівна – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Лутай Андрій Миколайович – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Лук’янова Олена Вікторівна – на посаду судді Ленінського районного суду міста Кіровограда;
  • суддя Свердловського міського суду Луганської області Кирильчук Олег Ігорович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Миколаєва;
  • суддя Калінінського районного суду міста Донецька Сватіков Андрій Вікторович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • суддя Стахановського міського суду Луганської області Євтіфієв Вячеслав Миколайович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • суддя Кіровського районного суду міста Донецька Леонов Олександр Степанович – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Букреєва Ірина Анатоліївна – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Ференчук Олена Вікторівна – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;
  • суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Родіонов Сергій Олександрович – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • суддя Лутугинського районного суду Луганської області Кулешова Лариса Віталіївна – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • суддя Лутугинського районного суду Луганської області Чуванова Алла Михайлівна – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Попова Вікторія Олександрівна – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • суддя Ленінського районного суду міста Луганська Бугера Олена Валеріївна – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • суддя Алчевського міського суду Луганської області Шапутько Світлана Володимирівна – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • суддя Свердловського міського суду Луганської області Бабенко Світлана Шотівна – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • суддя Куйбишевського районного суду міста Донецька Ларіонова Наталія Миколаївна – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
  • суддя Яворівського районного суду Львівської області Теслюк Дмитро Юрійович – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • суддя Брянківського міського суду Луганської області Рудаков Ігор Павлович – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Горбань Олена Юріївна – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • суддя Совєтського районного суду міста Макіївки Донецької області Курова Олена Іванівна – на посаду судді Солом'янського районного суду міста Києва;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Ульяніч Ірина Володимирівна – на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Панас Наталія Леонідівна – на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;
  • суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Чудновська Ірина Іванівна – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • суддя Кіровського районного суду міста Макіївки Донецької області Єжов Віктор Анатолійович – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • суддя Сніжнянського міського суду Донецької області Корекян Наталія Равіліївна – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Дьоміна Олена Петрівна – на посаду судді Чугуївського міського суду Харківської області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Щебуняєва Лідія Леонідівна – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • суддя Ворошиловського районного суду міста Донецька Федорова Оксана Федорівна – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Львова;
  • суддя Новоазовського районного суду Донецької області Семенко Олег Васильович – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  • суддя Свердловського міського суду Луганської області Алексєєва Ольга Вячеславівна – на посаду судді Ширяївського районного суду Одеської області.

Комісія відмовила у наданні рекомендації щодо переведення:

  • судді Калінінського районного суду міста Горлівки Донецької області Бистрової Лілії Олександрівни – на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;
  • судді Єнакіївського міського суду Донецької області Юшкова Михайла Михайловича – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області Кузнецова Романа Олександровича – на посаду судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Амвросіївського районного суду Донецької області Кашуби Антона Валерійовича – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Кіровського районного суду міста Макіївки Донецької області Чернишової Євгенії Юріївни – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Рубіжанського міського суду Луганської області Коваленка Дениса Сергійовича – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Ровеньківського міського суду Луганської області Кваші Ірини Михайлівни – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Козелецького районного суду Чернігівської області Анохіна Андрія Миколайовича – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
  • судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Макаренко Інни Геннадіївни – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • судді Петровського районного суду міста Донецька Висоцької Ганни Володимирівни – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • судді Звенигородського районного суду Черкаської області Нестерук Тетяни Миколаївни – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
  • судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Стельмащука Петра Ярославовича – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Чопик Ольги Петрівни – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Олевського районного суду Житомирської області Винара Любомира Вікторовича – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Овруцького районного суду Житомирської області Вачко Вікторії Ігорівни – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
  • судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Ширіної Юлії Михайлівни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • судді Жовтневого районного суду міста Луганська Дубовік Ольги Миколаївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • судді Київського районного суду міста Донецька Павленко Людмили Миколаївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
  • судді Петровського районного суду міста Донецька Чернової Олени Вікторівни – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;
  • судді Артемівського районного суду міста Луганська Горбенко Наталії Олександрівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • судді Пролетарського районного суду міста Донецька Любенок Лариси Дем’янівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
  • судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Олійника Артема Вікторовича – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області Семенникова Олександра Юрійовича – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Бондаренко Ганни Віталіївни – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Петровського районного суду міста Донецька Жупанової Олени Олександрівни – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Харкова;
  • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Шевченко Лілії Володимирівни – на посаду судді Зміївського районного суду Харківської області;
  • судді Куйбишевського районного суду міста Донецька Добрєва Миколи Васильовича – на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;
  • судді Яготинського районного суду Київської області Бурзель Юлії Валентинівни – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
  • судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Шмигельського Дмитра Івановича – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
  • судді Старобешівського районного суду Донецької області Руденка Владислава Олександровича – на посаду судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;
  • судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Сергієнко Ганни Леонідівни – на посаду судді Києво-Святошинського районного суду Київської області;
  • судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Чемодурової Наталії Олександрівни – на посаду судді Київського районного суду міста Харкова;
  • судді Куйбишевського районного суду міста Донецька Білецького Миколи Валерійовича – на посаду судді Комінтернівського районного суду міста Харкова;
  • судді Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області Мащенко Світлани Василівни – на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;
  • судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Ус Олени Володимирівни – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
  • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Конопленко Ольги Сергіївни – на посаду судді Ленінського районного суду міста Миколаєва;
  • судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Одарюка Михайла Павловича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Бароніна Дениса Борисовича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
  • судді Березівського районного суду Одеської області Римара Ігоря Анатолійовича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • судді Білгород–Дністровського міськрайонного суду Одеської області Загороднього Ігоря Вікторовича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
  • судді Стахановського міського суду Луганської області Оленіч Юлії Володимирівни – на посаду судді Московського районного суду міста Харкова;
  • судді Корольовського районного суду міста Житомира Скрипки Олександра Володимировича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Кіровського районного суду міста Донецька Митрофанової Алесі Олексіївни – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Ленінського районного суду міста Донецька Болобана Валентина Георгійовича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Ходаківського Максима Петровича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Ворошиловського районного суду міста Донецька Чистик Ірини Олегівни – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Гаврилюка Олександра Івановича – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
  • судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Рибальченко Людмили Миколаївни – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • судді Мар'їнського районного суду Донецької області Шепетко Ірини Олександрівни – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
  • судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області Рибалки Юрія Володимировича – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • судді Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Чернушенко Єлізавети Антонівни – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
  • судді Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Бундукова Сергія Васильовича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
  • судді Мар'їнського районного суду Донецької області Бугрима Артема Миколайовича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
  • судді Нововолинського міського суду Волинської області Горецької Зоряни Володимирівни – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
  • судді Авдіївського міського суду Донецької області Панченко Олени Олександрівни – на посаду судді Солом'янського районного суду міста Києва;
  • судді Пролетарського районного суду міста Донецька Масендича Василя Васильовича – на посаду судді Солом'янського районного суду міста Києва;
  • судді Ленінського районного суду міста Луганська Кисильової Кристини Володимирівни – на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  • судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області Квітки Олександра Олексійовича – на посаду судді Фрунзенського районного суду міста Харкова;
  • судді Свердловського міського суду Луганської області Шевцова Олександра Анатолійовича – на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;
  • судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Кононенко Тетяни Олександрівни – на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
  • судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Мамалуй Марини Вікторівни – на посаду судді Чугуївського міського суду Харківської області;
  • судді Ровеньківського міського суду Луганської області Дунаєва Сергія Олександровича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • судді Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Кирилюка Андрія Ігоровича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
  • судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Нестеренка Євгена Володимировича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  • судді Новодністровського міського суду Чернівецької області Луців Олександри Володимирівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  • судді Заставнівського районного суду Чернівецької області Стрільця Ярослава Степановича – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівці.

Водночас, розглянувши матеріали, Комісія відклала розгляд питання про переведення:

  • судді Старосамбірського районного суду Львівської області Ференц Ольги Ігорівни – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
  • судді Рубіжанського міського суду Луганської області Мирошникової Олени Шаміліївни – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
  • судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Котормуса Тараса Ігоровича – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
  • судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Власенка Антона Павловича – на посаду судді Оболонського районного суду міста Києва;
  • судді Ленінського районного суду міста Севастополя Василенка Анатолія Миколайовича – на посаду судді Голопристанського районного суду Херсонської області;
  • судді Вугледарського міського суду Донецької області Дочинця Сергія Івановича – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області;
  • судді Іршавського районного суду Закарпатської області Сойми Мар'яни Миколаївни – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області.

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації кандидатам для обрання на посаду судді безстроково

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 27 грудня 2014 року, рекомендовано суддів для обрання на посаду безстроково.

За результатами перевірки Комісія прийняла рішення рекомендувати кандидатів для обрання на посаду судді безстроково:

  • Березнікова Олександра Володимировича – суддею Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області;
  • Пархоменко Ірину Олександрівну – суддею Шахтарського міськрайонного суду Донецької області;
  • Яременко Ірину Володимирівну – суддею Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області;
  • Крилову Юлію Петрівну – суддею Дебальцевського міського суду Донецької області.

 

Комісія надала рекомендації щодо переведення суддів до інших судів, що знаходяться поза зоною АТО

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 26 грудня 2014 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду.

Так,

  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Зінкін Володимир Іванович рекомендований на посаду судді Таращанського районного суду Київської області;
  • суддя Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Дергачова Наталія Володимирівна – на посаду судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області;
  • суддя Кіровського міського суду Луганської області Капітонов Євген Миколайович – на посаду судді Вільнянського районного суду Запорізької області;
  • суддя Кам’янобрідського районного суду міста Луганська Шабрацький Григорій Олексійович – на посаду судді Скадовського районного суду Херсонської області;
  • суддя Кіровського міського суду Луганської області Крівоклякіна Наталія Віталіївна – на посаду судді Троїцького районного суду Луганської області;
  • суддя Кіровського міського суду Луганської області Шкиря Віра Миколаївна – на посаду судді Марківського районного суду Луганської області;
  • суддя Первомайського міського суду Луганської області Овчаренко Олена Леонідівна – на посаду судді Рубіжанського міського суду Луганської області;
  • суддя Артемівського районного суду міста Луганська Река Анна Сергіївна – на посаду судді Сватівського районного суду Луганської області;
  • суддя Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Цуранов Андрій Юрійович – на посаду судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області;
  • суддя Стахановського міського суду Луганської області Рудаков Дмитро Ігорович – на посаду судді Червоноградського міського суду Львівської області;
  • суддя Краснодонського  міськрайонного суду Луганської області Єригіна Інна Михайлівна – на посаду судді Богунського районного суду міста Житомира;
  • суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Стріжакова Галина Вікторівна – на посаду судді Богунського районного суду міста Житомира;
  • суддя Тельманівського районного суду Донецької області Савчак Сергій Петрович – на посаду судді Цюрупинського районного суду Херсонської області;
  • суддя Артемівського районного суду міста Луганська Зорік Микола Володимирович – на посаду судді Ковпаківського районного суду міста Суми;
  • суддя Пролетарського районного суду міста Донецька Майданніков Олексій Іванович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Кіровограда;
  • суддя Старобешівського районного суду Донецької області Дехта Ростислав Володимирович – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
  • суддя Кам’янобрідського районного суду міста Луганська Темнікова Альона Олександрівна – на посаду судді Заводського районного суду міста Миколаєва;
  • суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Карташева Тетяна Анатоліївна – на посаду судді Заводського районного суду міста Миколаєва;
  • суддя Перевальського районного суду Луганської області Булгакова Ганна Володимирівна – на посаду судді Біловодського районного суду Луганської області;
  • суддя Авдіївського міського суду Донецької області Шалагінова Анастасія Володимирівна – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Кам’янобрідського районного суду міста Луганська Чалий Андрій Васильович – на посаду судді Новопсковського районного суду Луганської області;
  • суддя Перевальського районного суду Луганської області Стеценко Ольга Сергіївна – на посаду судді Новопсковського районного суду Луганської області;
  • суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Сакоян Дмитро Іванович – на посаду судді Запорізького районного суду Запорізької області;
  • суддя Перевальського районного суду Луганської області Нікітін Володимир Володимирович – на посаду судді Запорізького районного суду Запорізької області;
  • суддя Дебальцевського міського суду Донецької області Попович Тамара Миколаївна – на посаду судді Дружківського міського суду Донецької області;
  • суддя Жданівського міського суду Донецької області Попович Ігор Анатолійович – на посаду судді Олександрівського районного суду Донецької області;
  • суддя Будьоннівського районного суду міста Донецька Богун Оксана Олегівна – на посаду судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Черкез Дмитро Леонідович – на посаду судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Шарко Тамара Євгеніївна – на посаду судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Мальцев Сергій Олексійович – на посаду судді Котелевського районного суду Полтавської області;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Мелещенко Людмила Василіївна – на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Мурашова Наталія Анатоліївна – на посаду судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Сидорова Марина Володимирівна – на посаду судді Хортицького районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Совєтського районного суду міста Макіївки Донецької області Мельник Юрій Анатолійович – на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Гнатюк Олександр Миколайович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Торезького міського суду Донецької області Ісаков Дмитро Олександрович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя;
  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Рімашевська Олена Вячеславівна – на посаду судді Великомихайлівського районного суду Одеської області;
  • суддя Кіровського районного суду міста Донецька Бікезіна Олена Василівна – на посаду судді Краснолиманського міського суду Донецької області;
  • суддя Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Помогаєв Андрій Вікторович – на посаду судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області;
  • суддя Єнакіївського міського суду Донецької області Буткевич Максим Іванович – на посаду судді Житомирського районного суду Житомирської області;
  • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Лукінова Марина Володимирівна – на посаду судді Житомирського районного суду Житомирської області;
  • суддя Харцизького міського суду Донецької області Сташків Надія Михайлівна – на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.

Водночас, розглянувши матеріали, Комісія відмовила у наданні рекомендації щодо переведення:

  • судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Білик Ользі Володимирівні – на посаду судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області;
  • судді господарського суду Луганської області Смолі Сергію Васильовичу – на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області;
  • судді господарського суду Донецької області Сажневій Марії Володимирівні – на посаду судді господарського суду Одеської області;
  • судді Донецького окружного адміністративного суду Чекменьову Геннадію Анатолійовичу – на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду;
  • судді Вугледарського міського суду Донецької області Луньовій Ользі Григоріївні – на посаду судді Обухівського районного суду Київської області;
  • судді господарського суду Донецької області Огороднік Діні Миколаївні – на посаду судді Обухівського районного суду Київської області;
  • судді господарського суду Донецької області Ніколаєвій Ларисі Вікторівні – на посаду судді господарського суду Одеської області;
  • судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Ільяшевич Ользі Віталіївні – на посаду судді Житомирського районного суду Житомирської області;
  • судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Хоменко Дмитру Євгеновичу – на посаду судді Новосанжарського районного суду Полтавської області.

 

22 суддям надано рекомендації Комісії для обрання на посаду судді безстроково

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 26 грудня 2014 року, рекомендовано суддів для обрання на посаду безстроково.

За результатами перевірки Комісія прийняла рішення рекомендувати кандидатів для обрання на посаду судді безстроково:

  • Пташкіну Анжелу Олександрівну – суддею Кам’янобрідського районного суду міста Луганська;
  • Боднарюка Олега Васильовича – суддею Чернівецького окружного адміністративного суду;
  • Третьякову Оксану Олегівну – суддею господарського суду Київської області;
  • Єсауленко Марину Володимирівну – суддею Артемівського районного суду міста Луганська;
  • Пархоменка Павла Івановича – суддею Бахмацького районного суду Чернігівської області;
  • Антипову Ірину Леонідівну – суддею Кіровського районного суду міста Кіровограда;
  • Сідея Ярослава Ярославовича – суддею Хустського районного суду Закарпатської області;
  • Гордієнко Тетяну Олександрівну – суддею Миколаївського окружного адміністративного суду;
  • Нейла Ігоря Миколайовича – суддею Краматорського міського суду Донецької області;
  • Безрук Тетяну Василівну – суддею Новоазовського районного суду Донецької області;
  • Плечищеву Оксану Валентинівну – суддею Оріхівського районного суду Запорізької області;
  • Джалу Сергія Юрійовича – суддею Мостиського районного суду Львівської області;
  • Носова Володимира Володимировича – суддею Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
  • Пилипчука Олександра Анатолійовича – суддею Сумського окружного адміністративного суду;
  • Кунець Олену Миколаївну – суддею Сумського окружного адміністративного суду;
  • Павлічек Вікторію Олександрівну – суддею Сумського окружного адміністративного суду;
  • Гелету Світлану Михайлівну – суддею Сумського окружного адміністративного суду;
  • Каленюк Жанну Василівну – суддею Волинського окружного адміністративного суду;
  • Чальцеву Тетяну Володимирівну – суддею Київського районного суду міста Донецька;
  • Заічко Олену Вікторівну – суддею Харківського окружного адміністративного суду;
  • Клімченка Максима Ігоревича – суддею Скадовського районного суду Херсонської області;
  • Гуділіну Юлію Юріївну – суддею Високопільського районного суду Херсонської області.

-->

Copyright MyCorp © 2015
Контакти
Наша адреса:
м. Суми, вул. Береста, 13
тел. 067 5423007
тел. 066 7831615
факс 0542 771747
juristsumy@ukr.net















 
ЗАКОННІСТЬ.ПРОФЕСІЙНІСТЬ.ПОРЯДНІСТЬ.
Конструктор сайтів - uCoz