Правова спілка "ВАШ ЮРИСТ" - Новини
П`ятниця, 19.12.2014
Правова спілка ВАШ ЮРИСТ
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ!
Вітаю Вас, Гість · RSS


Діяльність судової влади [265]
Пошук на сайті
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 Новини

 

Сформовано новий склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

9 грудня 2014 року на організаційному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України обрано нового Голову, його заступника та секретаря Комісії.

На організаційному засіданні Комісії були присутні 8 новопризначених членів: Анастасія Заріцька, Сергій Козьяков, Михайло Макарчук, Микола Мішин, Микола Патрюк, Юрій Тітов, Валентина Устименко та Станіслав Щотка.     

За результатами голосування Головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України обрано Сергія Козьякова, заступником Голови – Миколу Патрюка, а секретарем Комісії – Станіслава Щотку.

Комісія розглянула дисциплінарні питання

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 15 жовтня 2014 року, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади трьох суддів.

Так, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонені від посади терміном на 2 місяці:

 • суддя Савранського районного суду Одеської області Трачова Оксана Дмитрівна;
 • суддя Біляївського районного суду Одеської області Мельничук Ніна Ігнатіївна;
 • суддя Дережнянського районного суду Хмельницької області Дворнін Олег Станіславович.

Розглянувши питання притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, Вища кваліфікаційна комісія суддів України відмовила у відкритті дисциплінарної справи стосовно 637 суддів.

Засідання Вищої ради юстиції

24 вересня 2014 року відбулося засідання Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, створеної відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» як посиленого тимчасового заходу для відновлення довіри до судової влади, законності і справедливості.

За результатами розгляду питань порядку денного Комісією ухвалено висновки про порушення присяги стосовно шести суддів, які ухвалювали рішення щодо учасників масових акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року до 11 квітня 2014 року. Комісія  прийняла рішення про передачу цих висновків до Вищої ради юстиції для прийняття рішення.

Як повідомив на початку засідання голова Комісії Володимир Мойсик, жоден суддя, щодо якого проводилися перевірки, на засідання Комісії не з’явився.

Так, за результатами розгляду заяв заступника Генерального прокурора України Бачуна О.В. та народного депутата України Продан О.П. констатовано порушення присяги у діях судді Шевченківського районного суду міста Києва Кравця Дмитра Івановича.

Як повідомив під час засідання доповідач по справі, суддя Верховного Суду України у відставці Володимир Мойсик, скарга стосувалася рішень судді щодо захоплення учасниками масових акцій протесту у грудні 2013 року будівлі Київської міської державної адміністрації: «У ході вивчення матеріалів справи щодо перевірки судді встановлено, що 1 грудня 2013 року, вже після розгону студентського Майдану та захоплення Київської міської адміністрації  три народні депутати звернулися до КМДА з проханням проводити прийом громадян безпосередньо у приміщенні мерії.  

КМДА та Київська міська рада звернулися до Шевченківського районного суду міста Києва з позовом, у якому просили визнати відсутнім право народних депутатів України приймати громадян у приміщенні КМДА, а у заяві – забезпечити позов шляхом заборони народним депутатам України, а також будь-кому іншому збиратися на збори у приміщенні КМДА за адресою Хрещатик, 36. «Попри те, що у позові йшлося лише про право народних обранців перебувати у приміщенні КМДА, суддя виніс ухвалу про забезпечення позову», –  констатував В. Мойсик.  Перевіркою також встановлено, що рішення про відкриття провадження та ухвала про забезпечення позову винесені суддею в нічний період. Доповідач також відзначив, що  остаточне рішення у цій справі апеляційним судом м. Києва було постановлене лише 15 березня 2014 року.

Члени ТСК також розглянули заяви адвокатів Костюченко Н.О. та Погосяна В.Е. відповідно та ухвалили висновок про порушення присяги у діях судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Бібіка Миколи Миколайовича. Суддя не з’явився на засідання через хворобу.

За словами доповідача по справі, заступника голови Комісії, адвоката Маркіяна Галабали, йдеться про грубі порушення закону, міжнародних правових актів та практики Європейського суду з прав людини під час постановлення суддею ухвал про застосування запобіжного заходу у виді взяття під варту щодо низки осіб, які 26 січня 2014 року були присутні на мирних акціях протесту в центральній частині м. Дніпропетровська. «Під час перевірки було встановлено, що клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу ґрунтувалися виключно на свідченнях працівників міліції або їх рапортах, тексти показів абсолютно збігаються і писалися під кальку, є обґрунтована підозра, що окремі покази свідків були сфальсифіковані», –  сказав Маркіян Галабала. Він також відзначив, що суддею не було надано оцінки тому факту, що слідчі дії у даному кримінальному провадженні здійснювалися слідчими, які не включені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, тобто особами, не уповноваженими на проведення досудового розслідування. Вказане ставить під сумнів допустимість доказів у справі. Встановлено, що суддею відповідно до вимог статті 206 КПК також було проігноровано скарги затриманих на заподіяння їм працівниками міліції тілесних ушкоджень. За словами М. Галабали, вказані судові засідання відбувалися не в робочий час, встановлений правилами трудового розпорядку, та у закритому режимі. «Є докази недопущення до зали суду суддею сторонніх осіб з тих мотивів, що нібито в матеріалах кримінального провадження є документи під грифом «для службового користування», –  це  є порушенням статті 27 Кримінального процесуального кодексу про гласність кримінального процесу та статті 11 Кодексу суддівської етики», –  сказав доповідач, звернувши увагу і на те, що здається сумнівною суспільна небезпечність осіб через вік та хвороби. «Найприкрішою обставиною, виявленою під час перевірки, є неетична поведінка судді, про що свідчить запис судового засідання», –  зауважив Маркіян Галабала.

Розглянувши заяви Паньківської Г.Г., члени Тимчасової спеціальної комісії також ухвалили висновок про ознаки порушення присяги у діях судді  Шевченківського районного суду міста Києва Сіромашенко Наталії Володимирівни. Суддя не з’явилася на засідання через хворобу.

За словами доповідача, члена Комісії, судді Верховного Суду України у відставці Станіслава Щотки, йдеться про недотримання суддею норм законодавства України при постановленні рішення суду від 6 лютого 2014 року про притягнення заявника до адміністративної відповідальності.

У ході перевірки було з’ясовано, що рішенням судді, яке ґрунтувалося  на підставі протоколу інспектора ДАІ про адміністративне правопорушення, через відмову водія автомобіля, який належить заявнику, зупинитися на вул. Богатирській, 3, та рапорту працівника міліції, заявника  було притягнуто до адміністративної відповідальності та позбавлено права керувати будь-яким транспортним засобом пори те, що він не має посвідчення водія.

Заявниця зазначила, що суддя не встановила істотні обставини справи, винесла судові рішення на підставі сфальсифікованого протоколу про адміністративне правопорушення та рапорту працівників міліції, засідання відбулося без належного повідомлення особи, яка притягалася до адміністративної відповідальності. Вказані обставини були констатовані у ході перевірки.

Тимчасова спеціальна комісія також розглянула заяви Середи М.Л. про проведення перевірки судді окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Богдана Володимировича, суддів Київського апеляційного адміністративного суду Лічевецького Ігоря Олександровича, Мельничука Володимира Петровича та заяви Бєлова О.О. про проведення перевірки суддів Київського апеляційного адміністративного суду Лічевецького Ігоря Олександровича, Мацедонської Вікторії Едуардівни, Мельничука Володимира Петровича. Доповідач - суддя Верховного Суду України у відставці Микола Лвренюк.

Як відзначив доповідач, суддя Мацедонська В.Е. попросила розглядати заяву без її участі, а судді Лічевицький І.О. та Мельничук В.П. письмово звернулися із проханням відкласти розгляд справи, оскільки не ознайомилися із матеріалами справи.

Йдеться про заборону мирних зібрань (пікетування, пішої ходи, демонстрацій, мітингів, зборів тощо) з 1 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року у м. Києві по вулицях Банковій, Грушевського, Богомольця, на Європейській площі, Майдані Незалежності, у парку «Хрещатий», встановлену відповідно до постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 листопада 2013 року за позовом КМДА до Київської міської організації політичної партії ВО «Батьківщина», Чемериса В.В., Закревської Є.О., Лебедь М.О., Каменєва М.В., депутатської фракції Політична партія «УДАР».

Постанова обґрунтована наявністю в матеріалах справи інформації про існування закликів учасників Майдану до виходу громадян на масові заходи та революції і повалення правлячого режиму, а також щодо використання димових шашок.  23 січня 2014 року колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі головуючого судді Лічевецького І.О., суддів Мельничука В.П., Мацедонської В.Е. постановила ухвалу, якою постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 листопада 2013 року залишено без змін. Доповідач повідомив, що суддя Мацедонська В.Е. не погодилась із ухвалою 23 січня 2014 року та висловила окрему думку, у зв’язку з чим Тимчасова спеціальна комісія припинила провадження щодо вказаної судді.

17 квітня 2014 року Вищий адміністративний суд України  відмовив у задоволенні позовних вимог Київської міської державної адміністрації, мотивуючи своє рішення, зокрема, статтею 11 Конвенції з прав людини і основоположних свобод, якою гарантовано право кожного на свободу мирних зібрань, здійснення яких не підлягає жодним обмеженням, за винятком тих, що встановлені законом і є необхідними в демократичному суспільстві в інтересах національної або громадської безпеки, для запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.

Утім судді, щодо яких проводилась перевірка, у своїх поясненнях наголошували, що проблема вирішення українськими судами адміністративних справ щодо заборони мирних зібрань викликана передусім тим, що на законодавчому рівні  досі залишається неврегульованим порядок проведення мирних зібрань. Суддя Санін Б.В. у своїх поясненнях також  акцентував увагу на тому, що подібне твердження міститься у рішенні ЄСПЛ у справі «Вєренцов проти України», та вказав, що розглядав справу з урахуванням практики, що склалася в адміністративних судах, зокрема у Вищому адміністративному суді України станом на день прийняття постанови. Суддя Санін Б.В. також зазначив, що постанова суду від 30 листопада 2013 року обмежувала право на мирне зібрання учасників лише у визначеній частині міста Києва та не перешкоджала проведенню таких мирних акцій в інших, заявлених організаторами у повідомленнях, місцях.

Залишаючи постанову Окружного адміністративного суду м. Києва без змін, а апеляційні скарги без задоволення, судді  Київського апеляційного адміністративного суду Мельничук В.П. та Лічевецький І.О. також письмово пояснили, що керувалися тим, що спеціального закону, який регулював би суспільні відносини у сфері мирних зібрань, законодавство України не має.

За результатами розгляду вказаного питання Тимчасова спеціальна комісія ухвалила висновок про порушення присяги в діях судді окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Богдана Володимировича, суддів Київського апеляційного адміністративного суду Лічевецького Ігоря Олександровича та Мельничука Володимира Петровича.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» за результатами перевірки суддів Тимчасова спеціальна комісія ухвалила висновок, який повинен бути обґрунтованим.  Висновок Тимчасової спеціальної комісії про порушення суддею присяги разом із матеріалами перевірки направлено Вищій раді юстиції для розгляду та прийняття нею рішення у строк не більше трьох місяців з дня надходження висновку у порядку, визначеному законом.

Суддя має право на оскарження рішення Вищої ради юстиції в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Висновок Тимчасової спеціальної комісії про порушення суддею присяги є обов’язковим для розгляду Вищою радою юстиції. Відповідно до ст. 6.9.2, 6.9.3 Регламенту Комісії на засіданні за результатами голосування головуючий оголошує лише резолютивну частину рішення Комісії, усі рішення Комісії протягом семи днів після ухвалення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації щодо обрання суддів безстроково та щодо переведення суддів до іншого суду

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 24 вересня 2014 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення рекомендувати для обрання на посаду судді безстроково:

 • Приходько Вікторію Анатоліївну – суддею Мар’їнського районного суду Донецької області;
 • Гноєвого Сергія Сергійовича – суддею Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
 • Чучка Владислава Михайловича – суддею Донецького окружного адміністративного суду;
 • Мозгову Ольгу Анатоліївну – суддею Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області;
 • Головань Оксану Вікторівну – суддею окружного адміністративного суду міста Києва;
 • Левицьку Тетяну Володимирівну – суддею Шевченківського районного суду міста Києва;
 • Бойка Романа Володимировича – суддею господарського суду міста Києва;
 • Мандичева Дениса Вадимовича – суддею господарського суду міста Києва;
 • Омельченка Леоніда Володимировича – суддею господарського суду міста Києва;
 • Удалову Олену Геннадіївну – суддею господарського суду міста Києва;
 • Тарновецького Івана Ігоровича – суддею Хмельницького окружного адміністративного суду;
 • Кузьменко Анну Ігорівну – суддею окружного адміністративного суду міста Києва.

Водночас, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення відмовити у рекомендуванні на посаду судді безстроково Васецькому Роману Анатолійовичу.

Також Комісією було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду.

Так,

 • суддя Дніпровського районного суду міста Києва Федюк Олександр Олександрович рекомендований  на посаду судді апеляційного суду міста Києва;
 • суддя Дніпровського районного суду міста Києва Бартащук Любов Петрівна – на посаду судді апеляційного суду міста Києва;
 • суддя Солом’янського районного суду міста Києва Бобровник Олександр Вікторович – на посаду судді апеляційного суду міста Києва;
 • суддя господарського суду Одеської області Волков Роман Володимирович – на посаду судді Одеського апеляційного господарського суду;
 • суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Городецький Дмитро Ілліч – на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
 • суддя Хотинського районного суду Чернівецької області Руснак Анатолій Іванович – на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
 • суддя Широківського районного суду Дніпропетровської області Шевченко Ольга Володимирівна – на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
 • суддя господарського суду Харківської області Чистякова Інна Олегівна – на посаду судді Харківського апеляційного адміністративного суду;
 • суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Чорна Валерія Вікторівна – на посаду судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду;
 • суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Скалозуб Юрій Олександрович – на посаду судді Київського апеляційного адміністративного суду;
 • суддя Київського окружного адміністративного суду Лиска Ігор Григорович – на посаду судді Київського апеляційного адміністративного суду;
 • суддя окружного адміністративного суду міста Києва Мазур Альона Сергіївна – на посаду судді Київського апеляційного адміністративного суду;
 • суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Загородній Ігор Вікторович – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
 • суддя господарського суду Донецької області Колесник Роман Миколайович – на посаду судді господарського суду Київської області;
 • суддя господарського суду Кіровоградської області Глушков Максим Сергійович – на посаду судді господарського суду Київської області;
 • суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Анохін Андрій Миколайович – на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області;
 • суддя Петровського районного суду міста Донецька Висоцька Ганна Володимирівна – на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
 • суддя Долинського районного суду Кіровоградської області Лисак Остап Іванович – на посаду судді Оратівського районного суду Вінницької області.

Разом з тим, розглянувши матеріали, Комісія відмовила у наданні рекомендації щодо переведення судді Рубіжанського міського суду Луганської області Коваленку Денису Сергійовичу на посаду судді Броварського міськрайонного суду Київської області.

Комісія надала рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 23 вересня 2014 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду.

Так,

 • суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Хоменко Дмитро Євгенович рекомендований на посаду судді Новосанжарського районного суду Полтавської області;
 • суддя Овруцького районного суду Житомирської області Вачко Вікторія Ігорівна – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
 • суддя Донецького окружного адміністративного суду Ткаченко Тетяна Степанівна – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
 • суддя П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області Семенников Олександр Юрійович – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
 • суддя Ізяславського районного суду Хмельницької області Пашкевич Роман Володимирович – на посаду судді Здолбунівського районного суду Рівненської області;
 • суддя господарського суду Донецької області Сажнева Марія Володимирівна – на посаду судді господарського суду Одеської області;
 • суддя Іршавського районного суду Закарпатської області Сойма Мар’яна Миколаївна – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області;
 • суддя Старосамбірського районного суду Львівської області Ференц Ольга Ігорівна – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
 • суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області Рибалка Юрій Володимирович – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
 • суддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Чернушенко Єлізавета Антонівна – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
 • суддя господарського суду Тернопільської області Галамай Олеся Зеновіївна – на посаду судді господарського суду Львівської області;
 • суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Кравчук Ольга Володимирівна – на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;
 • суддя Миколаївського районного суду Миколаївської області Войнарівський Микола Миколайович – на посаду судді господарського суду Миколаївської області;
 • суддя Центрального районного суду міста Миколаєва Тішко Дмитро Анатолійович – на посаду судді Київського районного суду міста Одеси;
 • суддя Київського районного суду міста Донецька Лях Михайло Юрійович – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
 • суддя господарського суду Донецької області Левшина Яна Олександрівна – на посаду судді господарського суду міста Києва.

Водночас, розглянувши матеріали, Комісія відмовила у наданні рекомендації щодо переведення:

 • судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області Чопик Ользі Петрівні – на посаду судді Галицького районного суду міста Львова;
 • судді Зарічного районного суду міста Суми Міліціанову Роману Валерійовичу – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
 • судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Кононенко Тетяні Олександрівні – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
 • судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Бароніну Денису Борисовичу – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова;
 • судді Теплицького районного суду Вінницької області Герману Олександру Сергійовичу – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
 • судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Бондаренко Ганні Віталіївні – на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
 • судді Баранівського районного суду Житомирської області Ковалику Юрію Анатолійовичу – на посаду судді Здолбунівського районного суду Рівненської області;
 • судді господарського суду Рівненської області Романюку Роману Васильовичу – на посаду судді господарського суду міста Києва;
 • судді Вугледарського міського суду Донецької області Дочинцю Сергію Івановичу – на посаду судді Тячівського районного суду Закарпатської області;
 • судді Рубіжанського міського суду Луганської області Мирошниковій Олені Шаміліївні – на посаду судді Городоцького районного суду Львівської області;
 • судді Кам’янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області Капустинському Максиму Вікторовичу – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
 • судді Пролетарського районного суду міста Донецька Любенок Ларисі Дем’янівні – на посаду судді Печерського районного суду міста Києва;
 • судді господарського суду Рівненської області Трускавецькому Василю Петровичу – на посаду судді господарського суду Львівської області;
 • судді Донецького окружного адміністративного суду Грищенку Євгену Ігоровичу – на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;
 • судді Запорізького окружного адміністративного суду Горобцовій Ярославі Володимирівні – на посаду судді Київського окружного адміністративного суду.

21 cудді надано рекомендації Комісії для обрання на посаду безстроково

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 23 вересня 2014 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення рекомендувати для обрання на посаду судді безстроково:

 • Букіну Лілію Євгенівну – суддею Дніпропетровського окружного адміністративного суду;
 • Кічака Юрія Васильовича – суддею Мостиського районного суду Львівської області;
 • Надєр Ліму Махді – суддею Ананьївського районного суду Одеської області;
 • Захарчук Світлану Степанівну – суддею Подільського районного суду міста Києва;
 • Кирилюк Наталію Анатоліївну – суддею Пролетарського районного суду міста Донецька;
 • Вайновського Артура Миколайовича – суддею Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
 • Бошкова Івана Дмитровича – суддею Ренійського районного суду Одеської області;
 • Шинкарьову Ірину Віліївну – суддею Донецького окружного адміністративного суду;
 • Чудопалову Світлану Вікторівну – суддею Київського районного суду міста Донецька;
 • Сіренко Юлію Юріївну – суддею Куп’янського міськрайонного суду Харківської області;
 • Баранова Дмитра Олександровича – суддею господарського суду міста Києва;
 • Требух Наталію Володимирівну – суддею Деснянського районного суду міста Чернігова;
 • Бачуна Олександра Ігоровича – суддею Миколаївського районного суду Львівської області;
 • Павліва Володимира Романовича – суддею Миколаївського районного суду Львівської області;
 • Конишеву Олену Василівну – суддею Запорізького окружного адміністративного суду;
 • Костенка Дмитра Анатолійовича – суддею окружного адміністративного суду міста Києва;
 • Цукурова Владислава Петровича – суддею Ворошиловського районного суду міста Донецька;
 • Штогуна Олександра Сергійовича – суддею Рівненського районного суду Рівненської області;
 • Рум’янцеву Надію Олексіївну – суддею Ленінського районного суду міста Миколаєва;
 • Мицик (Швець) Юлію Сергіївну – суддею Дарницького районного суду міста Києва;
 • Ковзеля Петра Олеговича – суддею окружного адміністративного суду міста Києва.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду та щодо обрання суддів безстроково

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 22 вересня 2014 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення рекомендувати для обрання на посаду судді безстроково:

 • Мірінович Уляну Анатоліївну – суддею Тернопільського окружного адміністративного суду;
 • Алєксєєву Наталію Юнівну – суддею Полтавського окружного адміністративного суду;
 • Шевякова Ігоря Сергійовича – суддею Полтавського окружного адміністративного суду;
 • Каракашьяна Сергія Костянтиновича – суддею окружного адміністративного суду міста Києва;
 • Білоуса Юрія Богдановича – суддею Мостиського районного суду Львівської області;
 • Гладку Ірину Анатоліївну – суддею Калінінського районного суду міста Донецька;
 • Мантуляка Юрія Вікторовича – суддею Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області;
 • Калинич Ярославу Михайлівну – суддею Закарпатського окружного адміністративного суду;
 • Чевилюк Зоряну Анатоліївну – суддею Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області;
 • Бондаря Вячеслава Яковича – суддею Приморського районного суду міста Одеси;
 • Антонюка Василя Васильовича – суддею Вінницького міського суду Вінницької області;
 • Сіденка Сергія Івановича – суддею Цюрупинського районного суду Херсонської області;
 • Бойко Наталію Володимирівну – суддею Кам’янобрідського районного суду міста Луганська;
 • Федоріщева Сергія Сергійовича – суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська;
 • Кормана Олександра Володимировича – суддею Уманського міськрайонного суду Черкаської області;
 • Кіхтенка Сергія Олександровича – суддею Богуславського районного суду Київської області;
 • Кирилюк Тетяну Юріївну – суддею господарського суду міста Києва;
 • Савченко Людмилу Іванівну – суддею Октябрського районного суду міста Полтави;
 • Маруліну Любов Олександрівну – суддею окружного адміністративного суду міста Києва;
 • Довжанина Василя Михайловича – суддею Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області.

Також за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення суддів до іншого суду.

Так,

 • суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Нестерук Тетяна Миколаївна рекомендована на посаду судді Вишгородського районного суду Київської області;
 • суддя господарського суду Донецької області Говорун Олександр Володимирович – на посаду судді господарського суду Харківської області;
 • суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Мамалуй Марина Вікторівна – на посаду судді Чугуївського міського суду Харківської області;
 • суддя Маловисківського районного суду Кіровоградської області Бугайченко Тетяна Анатоліївна – на посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області;
 • суддя господарського суду Донецької області Ніколаєва Лариса Вікторівна – на посаду судді господарського суду Одеської області;
 • суддя Харцизького міського суду Донецької області Сташків Надія Михайлівна – на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
 • суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Шмигельський Дмитро Іванович – на посаду судді Ірпінського міського суду Київської області;
 • суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Ільяшевич Ольга Віталіївна – на посаду судді Житомирського районного суду Житомирської області;
 • суддя Комсомольського міського суду Полтавської області Солоха Олег Володимирович – на посаду судді Придніпровського районного суду міста Черкаси;
 • суддя Сніжнянського міського суду Донецької області Лялюк Євген Дмитрович – на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;
 • суддя Селидівського міського суду Донецької області Біла-Кисельова Анна Анатоліївна – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Херсона;
 • суддя Горностаївського районного суду Херсонської області Штифурко Людмила Анатоліївна – на посаду судді Тульчинського районного суду Вінницької області;
 • суддя господарського суду Житомирської області Омельян Олексій Сергійович – на посаду судді господарського суду Київської області;
 • суддя Приморського районного суду Запорізької області Звєздова Наталія Сергіївна – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя;
 • суддя господарського суду Донецької області Огороднік Діна Миколаївна – на посаду судді Обухівського районного суду Київської області.
Copyright MyCorp © 2014
Контакти
Наша адреса:
м. Суми, вул. Береста, 13
тел. 067 5423007
тел. 066 7831615
факс 0542 771747
juristsumy@ukr.net 
ЗАКОННІСТЬ.ПРОФЕСІЙНІСТЬ.ПОРЯДНІСТЬ.
Конструктор сайтів - uCoz